מקציף חלב

מקציף חלב

מקציף חלב

ליהנות מאספרסו טוב בלי לרוקן את הכיס!

מדהים לגלות כמה דברים יכולים להיות מעשיים ופשוטים. במקום להשקיע מזומנים רבים ברכישת כוסות אספרסו בזו אחר זו, מכינים אותם לבד באמצעות מכשיר מקציף חלב ונהנים פי כמה מחסכנות וטעם משובחים.

 

מהו מקציף חלב?

מקציף חלב הוא בעצם מכשיר שאפשר להכין אתו מטעמי קפה וחלב שונים. בגדול הוא מיועד להכנת אספרסו טעים, ממש כמו שנותנים לכם בבית קפה, אבל אם כבר יש אותו בבית, נמצא כי הוא מתאים לעוד הרבה מתכונים.

 

מקציף חלב, כשמו כן הוא: מכשיר המיועד להקצפת החלב בצורה חשמלית. מתקבל חלב מוקצף וטעים שאפשר להתאים אותו לכל משקה מיועד. הן בגרסה קרה והן בגרסה חמה, לכוס קפה, לאספרסו, לקפוצ'ינו או לכל דבר אחר הוא מתאים וטעים ביותר.

 

סוגי מקציף חלב

אמנם מקציף חלב מטרתו להקציף וכולם עושים אותו דבר, אבל עדיין אנו מבחינים בסוגים שונים של מכשירים כאשר כל אחד נהנה ממספר יתרונות ייחודיים:

 

א. מקציף חלב העובד בו זמנית על מספר כוסות יחדיו, ומאפשר להכין אספרסו או קפה עבור אורחים רבים בלי להמתין כל כוס בנפרד. מתאים לאנשים שמתארחים, או למקומות עבודה בהם הצוות כולו שותה בעת ובעונה אחת.

 

ב. סוג החלב בו יש להשתמש עבור מקציף חלב משתנה בהתאם למכשיר עצמו, יש מכשירים המסתפקים עם חלב 3% שומן, ויש הדורשים דווקא חלב יותר שמן. כדאי שתחליטו מראש לפני קניית מקציף חלב עם איזה חלב תרצו להשתמש כדי לא להיתקע עם מגבלה של סוג חלב שלא מתאים לכם.

 

איפה קונים מקציף חלב

מכונת מקציף חלב חשוב לקנות במקום מקצועי ומהימן. כמו כל מכשיר חשמלי אין לסמוך בעיניים עיוורות על פרסומות למיניהם והבטחות שווא, אלא ללכת אל מקום שיש לו ניסיון ומומחיות בתחום הספציפי עליו מדברים. אם אנו עוסקים בקפה ומרכיביו, הרי שרכישת מקציף חלב חייב להיעשות במקום מומחה לכך. הכתובת הנכונה לכך היא קדמה, חברה המתמחה בתחום של מכונות קפה לסוגיהם השונים. בואו עכשיו לקבל הדרכה שלנו, ותצאו מרוצים!

 

עכשיו באתר.... אנשי הצוות של קדמה מחכים לכם...

מקציף חלב ידני

מקציף חלב ידני

איך אתם אוהבים את הקפה שלכם - עם חלב או בלעדיו? העמוד הזה מיועד למי מכם ששותים רק קפה בחלב ומעדיפים שהחלה יהיה חם ומוקצף. אם יש לכם מכונת קפה ביתית (אשריכם וטעים לכם) אתם מוזמנים להעשיר את עצמכם בתוספת טבעית ומתבקשת שתהפוך כל כוס קפה שלכם לחוויית שתייה איכותית.

 

חברת קדמה מציעה לכם מכוון סוגים של מקציף חלב ידני להכנת קפה לעצמכם, לשאר בני הבית והאורחים. ההקצפה נעשית באופן פשוט וקל. לא תנטוף ממצחכם אף לא טיפת זיעה אחת בתהליך הקצר והמהיר של הקצפת החלב...

 

מקציף חלב ידני משדרג את הקפה שאתם אוהבים לקפה שאתם הכי אוהבים.

מקציף חלב חשמלי

יש אנשים שניסו לא פעם להקציף חלב לבד ובאופן ידני. איך? פשוט מאד, לקחו מזלג או מוט מתכת וניסו לערבב חזק. שקשקו בכוס הלוך ושוב עד שחשבו שהחלב מוקצף דיו. קשה היה לקרוא לתוצאה הירודה בשם קצף, כי זה לא ממש...

 

אז מה כן? מכונת מקציף חלב חשמלי שעושה את זה הרבה יותר טוב. בפעולה קטנה של לחיצה על מתג היא מקציפה את כוס הקפה ומעלה בו ניחוח מרהיב.