מטחנות קפה ותבלינים

מטחנות קפה ותבלינים

מטחנות קפה ותבלינים

 

אז איך יודעים אלו מטחנות קפה כדאי לקנות? מה נקרא טוב ומה פחות?

בעקרון, אנו מבחינים במספר סוגים של מטחנות קפה. ישנם מטחנות קפה מסחריות הנמכרות בעיקר לבתי קפה, קיוסקים, דוכני רחוב וכדו', אלה צריכים מכונות חזקות וגדולות אשר יספקו את הכמות הנדרשת בצורה מקצועית ועם כושר עמידות גבוה במיוחד. מאידך, ישנם מטחנות קפה ביתיות, המיועדות לאזרחים מן השורה המעוניינים להשיג עבורם מטחנות קפה טובות לשימוש ביתי ולהנאה מרובה. אלה מכונות קפה קטנות יותר כמובן, בעלות נפח יותר קטנה. היות ועוצמת המכשיר אינה כה גדולה, היא גם שקטה וקומפקטית.

מטחנות קפה לבית

האם אתם מסכימים לקביעה לפיה, דברים קטנים משדרגים את איכות החיים? אם כן ודאי תסכימו גם עם... קפה טוב וטעים משדרג את החיים ומגביר את ההנאה מהם...

אנחנו, חברת קדמה קפה רוצים להציע לכם מגוון מוצרים ואביזרים לטחינת קפה בבית, לטעמכם האישי.

לחברת קדמה ניסיון עשיר ומקצועי בכל הקשור אל מטחנות קפה. הידע הרב אותו צברנו במושגים של קפה הפכו אותנו למומחים מספר אחד בתחום מטחנות קפה ובכל הסוגים של מכונות קפה למיניהן. אם אתם עומדים לפני רכישת מטחנות קפה, ראשית כל בואו להתייעץ עם המבינים שלנו כדי להגיע לקניה נכונה וכדאית במיוחד.

 

חברת קדמה עומדת מאחורי כל מטחנות קפה שלה, ולכן כדאי לרכוש דווקא את של קדמה. כך אפשר להיות בטוחים כי יש להם גב חזק עם הדרכה, שרות ואחריות מלאה.

 

לסיום, הנה מספר טיפים חשובים:

מטחנות קפה זקוקים לתחזוקה נאותה. יש לנקות את המכשיר מעת לעת כדי שלא לגרום להוצאות אבנית וסתימה עתידית.

את הקפה טוחנים עם מטחנות קפה ממש בצמוד להכנת אספרסו כדי לא לאבד את הטעם והארומה הנלווית.

התאכזבתם בפעם הראשונה? לניסיון האישי יש הרבה מה לומר. גם אם הקפה הראשון לא הצליח, נסו פעם נוספת ועוד פעם ותראו כמה הטעם עלה והשתבח.


מטחנות קפה לבית קפה

קפה הוא מוצר עוגן של בית קפה. יש הבאים אליו רק כדי ללגום קפה. צרכני הקפה אניני הטעם היודעים להבדיל בין סוגי קפה ארומאטיים לבין סוגים אחרים, פחות איכותיים, אוהבים את הקפה שלהם במרקם מסוים, עם מינון מוקפד, מדוד, של חלב או בלעדיו.

 

מטחנות הקפה הן אפוא מוצר חיוני ונדרש בכל בית קפה. חברת קדמה נציגה ויבואנית של טובי המטחנות בעולם ,מטחנות פולי קפה ישירות לידית, מטחנות עם מחלק מנות ומטחנות אלקטרוניות. המטחנות מוצעות בטווח מחירים שנע בין 1.000 ל- 9000 ₪, במבחר צבעים.

 

חברת קדמה שמחה להציע לכם גם מגוון מטחנות קפה חדשות ומחודשות באחריות ,לטחינה במקום לשקית לשם שימוש בייתי להנאת קהל הלקוחות שלכם.

 

שיהיה לכולנו יום קפה...

מטחנות קפה לחנות קפה

מטחנות תבלינים

חברת קדמה מציעה לכם מגוון רחב של מטחנות ייעודיות וייחודיות לטחינת תבלינים, פשתן וכו' המאפשרת לכם ליהנות מהמרקם העדין והארומטי שלהם.

הערך המוסף של המטחנות הוא באפשרות ליהנות ממוצרים טריים ואיכותיים סמוך לזמן צריכתם. המטחנה מייתרת את הצורך להאריך את חיי המדף של המוצרים מאחר שהיא מאפשרת שימוש מיידי בהם.