מכונות קפה לבית

מכונות קפה לבית

מכונות קפה לבית

בא לכם קפה מבלי לצאת מהבית?

בשיא הלחץ, ההתארגנות והעומס, כוס קפה חמה וטעימה מוסיפה כייף, רוגע, ושלווה. מבלי לצאת מהבית או למהר, בואו להרגיש את הטעם של היום!

כשבא לכם לשתות קפה, על מנת להשיג קפה מיוחד וטעים, או כשסתם מתחשק לכם לשתות קפה בטעם ייחודי כשאתם בבית, קפה חזק או חלש, תמיד - מכונת הקפה תהיה לצדכם. מכונת קפה ביתית מעניקה לבית את תחושת הפינוק והטעם היוצא דופן. כשיש מכונת קפה ביתית, תמיד תוכלו לפנות לעיסוקכם ולשתות קפה מבלי לבזבז זמן מיותר בהכנתו, וכל זה מבלי לפספס את הטעם והאיכות הדרושים.

מכונות קפה קפסולות

חברת קדמה מספקת ומשווקת לכם מכונות קפה לקפסולות. אם אתם רוצים ליהנות באופן רצוף וקבוע מקפה איכותי, רצוי ומומלץ לדאוג למלאי מספיק של קפסולות בטעם ובחוזק שאתם אוהבים. היצע המכונות העשיר מאפשר התאמה אישית מרבית על מנת להפיק ולמצות מאותן מכונות קפה את החוויה הטעימה של לגימת קפה אספרסו משובח.

מכונות קפה קפסולות מאפשר לכם ליהנות בבית ובמשרד ובכל מקום שאליו אתם הולכים או נוסעים ויש בו חיבור לחשמל מקפה איכותי כמו זה המוגש לכם בבתי הקפה המובחרים. למי מכם (מן הסתם אף לא אחד...) שטרם התנסה בלגימת קפה שהוכן במכונת קפה הפועל בשיטת קפסולות, צפויה ומזומנת חוויית קפה שונה, חדשה, בלתי משוערת. תשתו, תתמכרו.

מכונות קפה ידניות

כיום, עם היצע סוגים רבים ושונים של מכונות קפה, כמעט כל בית יכול להיהפך גם לבית קפה... לרשותכם ולהנאתכם חברת קדמה מייבאת ומשווקת מבחר מכונות קפה ידניות בשיטת קפסולות או תפזורת קפה טחון עם דוד חימום או לחץ משאבת מים. המכונות מצוידות במקציף חלב המאפשר לאוהבי הקפה ללגום אותו עם שכבת הקרמה סמיכה של חלב מוקצף.

מכונות הקפה הביתיות מאפשרות לנו ליהנות מקפה איכותי מבלי להוציא כסף על לגימתו בבית קפה. מי שרגילים ואוהבים לפתוח את היום ולסיימו- ולא אחת גם בטווח הזמן שבין היקיצה להירדמות יכולים ליהנות מקפה שניתן להכינו בקלות, בפשטות ובמהירות באמצעות מכונות קפה ביתיות הנמכרים במחיר תחרותי ואטרקטיבי.

מכונות קפה מקצועיות

במשוואת עלות - תועלת שאותה יחליפו, כמשוער, חובבי הקפה בכלל ומקצועני קפה בפרט אניני טעמו בפרט, במשוואה עלות-הנאה, יתברר להם ואולי גם לכם, אם אתם נמנים עמם, כי גם מכונות קפה מקצועיות שעלותן נאמדת באלפי שקלים היא קנייה מושכלת, כדאית, המחזירה בתוך זמן לא רב את עלותה.

מכונות קפה מקצועיות שמייבאת ומשווקת חברת קדמה חוסכות ומייתרות את הצורך ואת הרצון של לא מעט אנשים לפקוד, ודאי לא לעתים תכופות, בתי קפה, אשר ביקור בהם כמעט תמיד אינו מתמצה ומסתכם רק בלגימת קפה.

מכונות להכנת קפה באמצעות אבקת קפה טחון עם דוד חימום, מחליף חום לחץ משאבת מים ואף במזיגה ידנית הופך את הכנת הקפה, לגימתו וההתענגות על הטעם שנותר לאחר סיומו לחוויה.

מכונות קפה מנוף

מכונות קפה מנוף להכנת קפה עם תנופה ומעוף... הגעת ליעד!

לבחירתכם מגוון מכונות קפה מעוצבות ובעיקר שימושיות ואפקטיביות להכנת קפה משובח וניחוחי. אם אתם רוצים ליהנות מקפה ארומאטי וניחוחי לא רק כאשר אתם פוקדים בתי קפה, מוצע לכם כאן ועכשיו אמצעי להכנתו בכל מקום ובכל שעה. לאחר שתסיימו את כוס הקפה הראשונה שלכם אתם תודו ותתוודו כי לקפה כזה ייחלתם זה מכבר ועליו גם חלמתם. לפעמים, עובדה, חלומות מתגשמים.

בניגוד לבתי קפה, שבהם אתם, הלקוחות, משלמים טיפ, כאן יינתנו לכם עצות וטיפים בחינם, להנאתכם ולשדרוג חוויית הקפה שלכם. רבים לפניכם רכשו זהה מכבר אתה המוצרים היותר מעוצבים שחברת קדמה קפה מציעה ללקוחותיה - מכונת קפה מנוף, להכנת קפה - סוף.

מכונות קפה פילטר

מכונות קפה פילטר.

איך אתם אוהבים את הקפה שלכם? מן הסתם - חם, חזק, איכותי וניחוחי. קפה כזה הוא קפה פילטר. חברת קדמה נציגת מליטה בישראל ממציאת הקפה פילטר בשנת - 1908 משווקת מכונות להכנת קפה כזה בבית ובמשרד. חלק מהנאת הקפה היא אופן הכנתו והזמן הקצר שבין מילוי המים על שכבת הקפה בחלק העליון של המכונה לבין הזמן שבו הנוזל השחור והחם ממלא את מיכל הזכוכית שבחלקו התחתון.

החברה מציעה לכם מבחר מכונות קפה פילטר איכותיות להכנת קפה משובח בכל עת שתרצו. ניתן להשיג כמובן גם אביזרים נלווים בכלל וניירות מיוחדים להכנת קפה באמצעות מכונות קפה פילטר בפרט. אם קפה הוא חלק בלתי נפרד מהנאות החיים הקטנות, אנחנו בחברת קדמה קפה מאפשרים לכם ליהנות בגדול.

מכונות קפה אוטומטיות

מכונה אחת, כוסות קפה רבות!

קחו פסק זמן ותחלמו על כוס קפה, שמוכן בלחיצה אחת על ידי מכונה אשר תטחן עבורכם את פולי הקפה, תקציף ותגיש לכם את הקפה המושלם שרציתם, והכול במהירות וברמה של בית קפה. מכונת קפה בעלת אפשרויות תכנות שונות, מהווה עבור רבים את הפתרון להכנת קפה מהיר וטעים. טחינה, הקצפה וניקיון המכונה הן דוגמאות ליכולות של מכונות קפה אוטומטיות ומעניקות לכולם את האפשרות לשתות קפה בשלווה ובנחת, ובטעם ברמה הגבוהה ביותר.

מכונות קפה מעוצבות

זוכרים? רק אתמול היה YESTERDAY.... מכונות קפה מעוצבות ונוסטלגיות בטעם טוב ויפה של פעם. מכונות מנוף, שבאמצעותו "סוחטים" את הקפה הלכה למעשה ומפיקים מהמכונה את הנוזל השחור, החריף, המעורר, המסעיר...

קדמה מציעה לכם את הזיכרונות הנעימים של פעם כשלמדתם באיטליה או מתל אביב הקטנה, עם כוס קפה בטעם ביתי אבל משובח ואיכותי כמו במובחרים שבבתי הקפה. קפה נוסטלגי שמעורר זיכרונות רדומים. קפה שמחזיר אתכם אל הימים היפים, כשהייתם צעירים. קפה שמאפשר לשחזר את מה שהיה נעים וטעים בשעתו וכזה הוא גם כיום.

מכונות קפה מעוצבות ונוסטלגיות אינם רק פריטים לאספנים אלא מכונות שמשרתות רבים עד היום ומאפשרות להם לחוות רגעים רגועים של הפגה עם כוס קפה מעורר נוסטלגיה...

רשת קדמה קפה משווקת מבחר מכונות אספרסו בהתאמה אישית, בעיצוב נוסטלגי שבא לידי ביטוי בגוף מלא ממתכת וצינורות בוכנה מצופים ניקל ונחושת נחשבת למקצועית ביותר אז איך תעדיף אותה? בציפוי עץ מהגוני? עם ראש מוזהב?