מכונות קפה

מכונות קפה

מכונות קפה

אנו בקדמה קפה - אספרסו סנטר מספקים לכם ארומה לבית, למשרד או לבית קפה. אנו מחזיקים במכונות קפה איכותיות ומקצועיות, מכונות שיתנו לכם את סוג הקפה שרק אתם אוהבים. אצלנו מתמחים בכל תחומי מכונות השתייה הביתיות ויכולים לספק עבורכם את האיכות והשירותיות הגבוהים בארץ. מכונת הקפה שלנו תשפר לכם את ההרגשה בבית על ידי מכונת קפה ביתית איכותית ומקצועית, המעניקות לכם טעמים במגוון סוגים לפי רצונכם, ברמה של בית קפה ובכמות הנדרשת!

פעם היו מכינים כוס קפה בצורה הכי שמרנית בעולם. היו מרתיחים את פולי הקפה וממתינים עד שישקעו כל הגרגרים בתחתית, וכך היו לוגמים אותו לאט לאט מתוך ספל קטן. עם הזמן למדו להוסיף לו חלב או גם סוכר, כך קיבל הקפה טעם טוב יותר ומגוון. חלף זמן, יצרני הקפה למדו לטחון את הגרגרים ולייבש אותם, והם הוציאו לשוק קפה נמס מוכן. חסל סדר הרתחה ובישול, אפשר להכין כוס קפה בקלות. רק להוסיף את הקפה והסוכר ולערבב עם מים חמים, ובמאמץ קל מקבלים משקה מעלה ניחוח מוכר. אבל תעשיית הקפה לא שקטה על השמרים, ולא מפסיקה להתחדש. לקפה הבסיסי נוספו טעמים שונים לאניני טעם, וגם סוגי קפה באו לעולם. קפה הפוך, קפה מוקצף וקפה אספרסו, נוצר גם צורך להביא לעולם מכונות קפה טובות שיעשו עבורנו את העבודה עם הזמן התחילו להכניס מכונת קפה כמעט לכל משרד ומוסד ציבורי. גם בבתים פרטיים רבים למדו על מעלתו הגדולה והחליט ש...מותר לנו גם. הביקוש הרב למכונות אלה הגבירו את הייצור שלהם והם קיימים היום במגוון גדול של סוגים וביצועים שונים ע"פ רצון הלקוח. כדאי להשקיע ברכישת מכונת קפה טובה ידנית או אוטומטית ויש גם עם קפסולות.

המעלה הגדולה של מכונת קפה היא, שרוכשים אותם פעם אחת ונהנים מעשרות ספלי קפה במשך זמן רב מעביד או עובד, אל תוותר על ההנאה! גש עכשיו לקדמה קפה ורכוש לעצמך מכונת קפה איכותית!

מכונות קפה לבית

בא לכם קפה מבלי לצאת מהבית?

בשיא הלחץ, ההתארגנות והעומס, כוס קפה חמה וטעימה מוסיפה כייף, רוגע, ושלווה. מבלי לצאת מהבית או למהר, בואו להרגיש את הטעם של היום!

כשבא לכם לשתות קפה, על מנת להשיג קפה מיוחד וטעים, או כשסתם מתחשק לכם לשתות קפה בטעם ייחודי כשאתם בבית, קפה חזק או חלש, תמיד - מכונת הקפה תהיה לצדכם. מכונת קפה ביתית מעניקה לבית את תחושת הפינוק והטעם היוצא דופן. כשיש מכונת קפה ביתית, תמיד תוכלו לפנות לעיסוקכם ולשתות קפה מבלי לבזבז זמן מיותר בהכנתו, וכל זה מבלי לפספס את הטעם והאיכות הדרושים.

מכונות קפה למשרד

קחו פסק זמן על כוס קפה חם!

אי אפשר להאמין מה המשמעות של מכונות קפה למשרד, הם משנים את האוירה בצורה קיצונית. משרד שאין בו מכונות קפה למשרד, ומשרד שמפעיל את אותם מכונות - הוא לא אותו משרד. מדובר במשהו לא רגיל.

 

מכונות קפה למשרד

עובד שנכנס אל המשרד, ובצד מותקנים מכונות קפה למשרד, מגיע בהרגשה שונה לגמרי. קודם כל הוא יודע שיש כאן משהו שיאפשר לו לקחת אתנחתא במהלך יום העבודה הארוך והמתיש, וגם אם יהיו רגעים עמוסים או לא נעימים, כוס הקפה המובטח כבר יסדר את העניינים. רק הידיעה על כך עושה לו כבר חשק לעבוד, הוא יודע שאפשר להירגע עוד מעט ולנוח מעט.

לא פעם קורה שמגיעים לעבודה עייפים וטרוטי עיניים. זה יכול לקרות אחרי לילה ללא שינה (התינוק בכה...) או סתם שלא מרגישים טוב (שפעת קטנה...) מצב רוח חמוץ (קמים על צד שמאל...) ולפעמים עייפות לא מוסברת שמוציאה את החשק לעבוד. אם יש מכונות קפה למשרד, אז כל הדברים הללו מתגמדים פתאום. הלאה העייפות, הלאה התשישות, מכינים מספר כוסות קפה מהבילים וכבר מרגישים טוב.

מכונות קפה לבית קפה

המבחר גדול. המגוון עשיר. האפשרויות - רבות. לרשותכם, בעלי בתי קפה, מכונות קפה איכותיות ומשובחות עם ראש אחד, שני ראשים או שלושה ראשים. אם אתם מחפשים מקור לרכישתם - אתם מוזמנים להפסיק ולחפש. מצאתם. תתחדשו. עיניכם הרואות עדות- מכונות איכותיות שמשווקת חברתה קדמה קפה מצויות זה מכבר בבתי קפה רבים, המושכים אליהם לקוחות קבועים רבים, בין השאר ואולי בעיקר, הודות לקפה המשובח שמוצע בהם.

מכונות קפה מהוות חלק חשוב ומרכזי מכלל הציוד והאביזרים של בית קפה. על מנת להפיק ולמצות מהמכונות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהן להכנת קפה משובח, מוצע לכם גם מגוון עשיר של פולי קפה של יצרניות הקפה הטובות והידועות ביותר בעולם.