חבילות קפסולות + מכונה

חבילות קפסולות + מכונה

חבילות קפסולות + מכונה

הקפסולה שעושה את כל העבודה בשבילכם!

אם מחפשים לרכוש מכונה נוחה וטובה, שתהיה באמת קלה לשימוש, כדאי ללכת על מכונת אספרסו ביתית שעושה שימוש עם קפסולות אספרסו מוכנות מראש. למי יש זמן להתעסק בבוקר עם מכונה ידנית ועם טחינה והכנה מדוקדקת, מדידת הכמות ובחירת כל החומרים מראש? קפסולות אספרסו הם בעצם חומרי הגלם של כוס הקפה שלנו, מוכנים ומיוצרים בדיוק בשבילנו.

 

קפסולות אספרסו

כל קפסולה מכילה את כמות הקפה הדרושה עבור כוס קפה אחת. כאשר רוצים להכין קפה במכונת אספרסו, כל מה שצריך זה ליטול ממארז קפסולות אספרסו קפסולה אחת כזו ולהכניס

אותה לתוך מכונת קפה במקום המתאים. בלחיצת כפתור אחת מעבירים את הקפסולה ומחכים לזרימת הקפה והניחוח.

יתרונן הגדול של קפסולות אספרסו, הוא בגמישות הבחירה שלהם. ישנם קפסולות במגוון של טעמים, שמיוצרות מתערובות שונות של פולי קפה. מי שרוצה לגוון לעצמו את החיים לא חייב להיצמד לקפסולה מסוג אחד ולשתות תמיד כוס קפה קבועה מראש. הוא יכול לקנות סוגים שונים של קפסולות אספרסו קפסולות אספרסו ולנסות כל פעם טעם חדש. מחירן של קפסולות אספרסו כאשר הן נמכרות כיחידות בפני עצמן הוא לא יקר בכלל, אז למה לא לנסות וליהנות מן המגוון?

עם רכישת מכונת אספרסו, מקבל הצרכן מספר קפסולות אספרסו בטעמים שונים כדי להתנסות. הוא יכול לטעום כל אחת מהן ולהחליט בסופו של דבר מה באמת טוב לו. איך אומרים? על טעם וריח אין להתווכח, וכל אחד באמת מתחבר למשהו אחר. לכן לאחר הטעימה הראשונית וההנאה מן המוצר המושלם, יעדיף כל אחד לקנות קפסולות אספרסו בכל טעם שימצא לנכון.

מי שרכש מכונת אספרסו עבור משרד, יצטרך כמובן להשקיע בקנית קפסולות אספרסו בכמות הרבה יותר משמעותית. ישנם משרדים גדולים בהם עובדים עשרות אנשים שצורכים אפילו יותר מאלף קפסולות בחודש, והמחיר בהתאם. להם  מומלץ להתעניין אודות חברות המוכרות קפסולות במחירים אטרקטיביים. כאשר מדובר במספר כה גבוה של קפסולות אספרסו, יש בהחלט מקום להוזיל את המחיר.

קפסולות אספרסו במגוון טעמים ממתינים לכם אצלנו באספרסו סנטר, אנחנו מחכים!

2 Items

per page
 1. Espresso Cap 74402 White מכונת קפסולות + 30 יח' קפסולות
  Espresso Cap 74402 White מכונת קפסולות + 30 יח' קפסולות
  Special Price 490.00 ₪ Regular Price 770.00 ₪
  יש במלאי
 2. Espresso Club One Touch S22 מכונת קפסולות + 100 יח' קפסולות
  Espresso Club One Touch S22 מכונת קפסולות + 100 יח' קפסולות
  1,100.00 ₪
  יש במלאי

2 Items

per page